Tõsise tuule on saanud tiibadesse meie suund võtta renoveerimist vajavaid objekte ette terviklahendusena.  Jagamata on jäänud 2017. aasta teises pooles valminud objektid Kadriorus. Palun väga, siin need on - Köleri ja Hermanni.
Mõlema objekti lammutustööd võtsime ette paralleelselt 2017. aasta kevadkuudel. Kui Köleri, Kadrioru südames paikneval objektil oli säilinud ehe ja algupärane sislahendus, siis Kadrioru äärelalal paikneval Hermanni objektil oli aegade jooksul muudetud nii paaneeringut kui siseviimistlust. Mõlemad objektid said lammutatud kuni kandvate konstruktsioonideni.

Köleri objekt eristus varasematest projektidest kliendipoolse põhjalikkuse ja teistmoodi põrandalahendusega. Emotsionaalse väärtusega oma vanavanema kodu renoveerinud klient oli eelnevalt tellinud põhjalikud projekteerimised, mille alusel oli ehitustöid väga hea teostada. Lisaks oli kaasatud omanikujärelvalve. Tõeline ja tunnustav pühendumus.  Põrandalahendus sai paljudest varasematest objektidest erilisem. Betoonist keldrilaele ehitasime puitlaagidel vesipõrandaküttega puitpõranda. Sooja tootvaks agregaadiks gaasikatel, isolatsiooniks tselluvill ja põrandakatteks laudparkett. 

Hermanni kahekümne aasta tagune moodne euroremont astus sammu tagasi ning sai algupärase lubikrohvi katte. Antud objekti kirjeldavateks märksõnadeks - lihtsad, klassikalised kandilised ja heledad vormid. Siselahendusele andis isikupära krohvimata, kuid ümbritsevaga sarnases toonis värvitud telliskiviseinad ja vaskse läikega keskküttetorud. Kliendil aitas valikuid teha sisekujundaja. Meie jaoks enneolematult lihtsalt, sujuvalt ja kiirelt valminud objekt.

Mõlemal objektil on kasutatud enam kui kümne aasta jooksul välja töötatud retseptidel põhinevaid traditsioonilisi ehitusmaterjale - lubikrohvid, kaseiinvärvid, lubivärvid jpm. Näidistega saab tutvuda meie pood-salongis Paavli 5A või külastades veebipoodi www.meistri.ee


Köleri
Hermanni