Meie Tallinna meeskonnal on suvehooajal käsil olnud mitmeid töömahukaid objekte. Neist üks oli 1932. aastal ehitatud muinsuskaitsealune kortermaja Kassisabas, kus teostasime välisviimistluse restaureerimistööd.

1997. aastal mälestiseks tunnistatud hoone on iseloomulik näide selle eeslinna puithoonestuse hilisemast, 1930. aastate kihistusest - nn Tallinna tüüpi maja, täpsemalt selle majatüübi mahukaimaid ja esinduslikumaid variante. Hoone arhitektiks on Eugen Sacharias.

Esmalt tuli kogu fassaadi puitmaterjal kuumapuhuri ja kaabitsa abil hoolikalt puhastada vanast värvist, kuna viimasel ülevärvimisel oli kasutatud vesialuselist värvi, mida ei ole võimalik uuesti katta ja mis tugevasti koorus. Ühtlasi eemaldati ka kitt voodrilaudade vahedest. Pärast üksikute elementide proteesimist kititi voodrilauad uuesti linaõlikitiga ning värviti kogu puitmaterjal mitme kihi linaõlivärviga.

Tsementkrohvi eemaldamise ja kahjustuste parandamise järel said uue viimistluse kõrge sokkel ja uhke portaal. Kahjustunud aknaliistud asendati sama profiiliga uue materjaliga, samuti vahetati välja osa aknaplekke. Viis sissepääsu erinevatel fassaadidel said uued plekist varikatused.