Mõni aeg tagasi aitasime oma meeskonnaga uue hingamise anda ühele Põhja-Tallinna Linda tänava korterile.


Kahetoalise korteri remonti võib liialdamata nimetada kapitaalseks- põrandad, seinad, laed, torud, elektrisüsteem – kõik said täielikult renoveeritud. Eemaldame korteri välisseinte osas laest ja seina pealt peegelvõlvi krohvi ja kaarelaua sellises mahus, et oleks võimalik paigaldada 50mm rooplaat. Paigaldasime välisseintele rooklambrite ja kruvidega rooplaadid. Ülejäänud seintele ja krohvitavatele lagedele kinnitasime klambritega roomati. Seinad said kaetud alus- ja viimistluskrohviga. Lõpetuseks said pinnad kaetud naturaalset tooni lubiliimvärviga. Laes eemaldasime irduvad kihid, lahtise krohvi ja teostasime vajalikud krohviparandused. Ka laed said pärast krohvimist uue krundi ja värvikihi. Korter sai omale uue kuuselaudadest õlivahaga õlitatud põranda.

Suur ettevõtmine oli ka vannituba. Vannitoa plaaditavatele puitseintele paigaldasime fermacelli plaadid. Katlatagusele korstna küljele paigaldasime 3-4 kihti fermacelli, et oleks võimalik seadmeid ja kollektoreid kinnitada ilma korstnasse puurimata. Plaatimata puitseinad krohvisime ja värvisime Meistri lubiliimvärviga.

Restaureerisime 4 ust – magamistoa, wc, esikukapi ja sisemise välisukse. Kasutame võimalikult palju olemasolevat furnituuri. Kõik metalldetailid puhastasime värvist ja monteerime need ustele.

Linda tänava korter sai tunda meie igakülgset hoolt, kliendi korraldada jäid vaid gaasitööd ja köögimööbel. Kõik muu, sealhulgas eeltööd ja lammutus ning ka juurde lisandunud tööd (nagu näiteks aknalaudade ja puidust põskede tootmine-paigaldamine) olid Säästvad Ehituslahendused OÜ kanda.