Hiljuti valmis meil põhjalik sisetööde objekt Volta tänaval Kalamajas. Tegu on kahest korterist kokku ehitatud koduga, kus ühe poole renoveerisime täielikult ning teisel poolel tegime väiksemaid viimistlustöid. Tulemus jäi igati hubane ja ilus.
Pool korterit sai täielikult tühjaks lammutatud ning hakkasime seda nn mustast karbist üles ehitama. Ehitasime mõned vaheseinad ning tegime puiduparandustöid. Paigaldasime uue põranda, põrandalaua viimistlesime õlivahaga. Teostasime elektri- ja torutööd. Puhastasime ja vuukisime telliskorstna.

Seintele ja lagedele, nagu ikka, sai roomatt ning selle peale lubikrohv. Seinte ja lagede ühenduskohtadesse tegime peegelvõlvi. Ühe seina jätsime krohvimata, et saaks välja tulla palkseina võlu. Krohvi värvisime kohupiimavärviga.

Vannituppa paigaldasime põrandakütte ning plaatisime põranda. Seinad said lubikrohvi alla ning osaliselt ka plaaditud. Lubikrohvi värvimiseks kasutasime lubiliimvärvi.

Vannitoa ja magamistoa vahele paigaldasime väikese akna, mille restaureerisime. See on hea võimalus saada veidi loomulikku valgust vannituppa. Üksjagu valgust liigub ka köögi ja magamistoa vahel, kuna sinna sai uhke klaasidega kahepoolne uks. See pärines meie vanamaterjali varudest ning on restaureeritud kujul väga efektne. Restaureerisime ka vannitoa puitukse.

Tulemuseks on õdus korter, kus tehtud töödega jäime rahule nii meie kui ka pererahvas.