LUBIKROHV
Lubikrohv on naturaalne viimistlusmaterjal, mis sobib nii sise- kui ka välistöödeks. Kasutame rootsi meistrite poolt välja töötatud traditsioonilise lubimördi kontseptsiooni ja krohvimisvõtteid. Tugevuse ja niiskustaluvuse poolest sobib lubikrohv hästi koridoridesse, kööki, pesuruumidesse ja keldritesse. Tugeva aluselise reaktsiooni tõttu hävitab lubikrohv hallituse ja seened. Lubikrohv reguleerib ruumide õhuniiskust ja stabiliseerib temperatuurikõikumisi. Lubikrohvitud pinnad on antistaatilised, sobides hästi allergikute kodudesse. Meie tootevalikus on saadaval kvaliteetne eestimaine lubikrohv.


SAVIKROHV
Savikrohv on naturaalne siseviimistlusmaterjal, mis koosneb kohalikest looduslikest materjalidest. Eriti sobiv on savikrohvi kasutada elu- ja magamistubades, kuna seal viibib inimene suurema osa kodus veedetud ajast. Savikrohv reguleerib õhuniiskust ja stabiliseerib temperatuurikõikumisi. Sellega kaetud pinnad on antistaatilised, sobides hästi allergikute kodudesse. Meie tootevalikus on saadaval loodusliku armeeriva kiuga savikrohv!


PILLIROOMATT JA PILLIROOPLAAT

Puitpindade krohvimisel on sobivaks aluspinnaks roomatt ja rooplaat. Ühe kõrre paksune roomatt sobib seintele, mis ei vaja soojustamist. Kuni 4-5 cm paksune rooplaat toimib soojustusena ja seda on mõistlik kasutada välisseintel. Meie tootevalikus on saadaval nii roomatt kui ka rooplaat!