SISEVIIMISTLUS KALAMAJAS

Hiljuti valmis meil põhjalik sisetööde objekt Volta tänaval Kalamajas. Tegu on kahest korterist kokku ehitatud koduga, kus ühe poole renoveerisime täielikult ning teisel poolel tegime väiksemaid viimistlustöid. Tulemus jäi igati hubane ja ilus.

MUINSUSKAITSE PREEMIA KÖLERI 4 FASSAADI EEST

25. mail jagas Tallinna Linnaplaneerimise Amet preemiaid eeskujulikult restaureeritud hoonete omanikele ja tööde teostajatele. Preemiavääriliseks osutus ka meie restaureeritud fassaad Kadriorus.

FASSAADITÖÖ KADRIORUS

Nagu tavaliselt, sisustas meie suve suur fassaaditöö. Sedapuhku Kadriorus, aadressil Köleri 4. See on uhke puitfassaadiga Lenderi maja, kus on mitmel pool kasutatud puidule ainuomast dekoreerimisviisi - puitpitsi. Kokku oli renoveerimist vajavat pinda veidi üle 400 m2.

TÄIENDKOOLITUS INGLISMAAL

Seoses projektiga "Loodusliku viimistluse täiendkoolitused" käis meister Taavi juulikuus kahel koolitusel Londonis, kus tutvustati erinevaid dekoratiivseid ja imiteerivaid pinnaviimistlusmaterjale ja -tehnikaid. Projekti üheks eesmärgiks on omandada ja täiendada kogemusi viimistlustehnikates, nagu stucco, marmorino jms, et pikemas perspektiivis hakata neil teemadel ise koolitusi läbi viima ning vastavaid materjale ja viimistlustehnikaid tutvustama.

EESTIMAINE TADELAKT

Tadelakt on traditsiooniline Maroko krohvimistehnika, mille tulemusena valmib vetthülgav pind. Kuigi tadelakti kui krohvimistehnika sünnikodu on Maroko linna Marrakechi lähiümbrus, siis tadelakti tehnikaks sobivaid krohvisegusid toodetakse tänapäeval peaasjalikult just väljaspool Aafrikat.