LUBIVÄRV
Lubivärvide sidusaineks on märgkustutatud lubi ehk lubjapasta. Parima aluspinna moodustavad kõik naturaalsed krohvid, eriti aga lubisideainel põhinevad tooted. Lubivärvide naturaalne toon on puhas valge. Pigmendi lisamisega on võimalik saada omapäraseid elavaid pindasid. Meie tootevalikus on kolm erinevat lubivärvi - traditsiooniline lubivärv, lubiliimvärv ja struktuurne lubivärv.
Paigaldame ning müüme kõiki naturaalseid ja toonitud MEISTRI lubivärve --> meistri.ee/lubi-ja-lubiliimvarvid 

Traditsiooniline lubivärv koosneb pikalt lubjaaugus laagerdunud lubjapastast ja veest. See on sobiv ja ainuvõimalik värv lubikrohvitud fassaadide katmiseks ning hooldusvärvimiseks. Piisav katvus saavutatakse 4-5 värvikihiga.
Lubiliimvärv sisaldab lisaks lubjapastale ka tselluloosliimi, mis muudab värvi viskoossemaks, värv katab paremini ja värvimine on mõnevõrra lihtsam. Pigmendi lisamisega on võimalik saada omapäraseid elavaid pindasid.  Laialt kasutatav värvi siseruumides, sealhulgas ka niisketes ruumides.
Struktuurne lubivärv sisaldab eelpool kirjeldatud värvikomponentidele lisaks lubjakivijahu ja peeneteralisi liivasid, mis annavad värvile teraja struktuuri. Värvi nimetatakse ka lubjavõõbaks ehk pintselkrohviks. Siledad pahteldatud seinad saab pintslitõmmetega muuta krohvisarnasteks pindadeks. Üsna hea katvus saavutatakse tavaliselt juba ühe kihiga. Antud toode on väga hea alusvärv lasuursetele värvidele.

KASEIINVÄRV
Kaseiin- ehk kohupiimavärv on pikkade traditsioonidega looduslik sisevärv. Kaseiinvärv on väga sobiv viimistlus naturaalsetele krohvidele, näiteks lubi- ja savikrohvile. Värv jätab krohvitud pinnad veeauru liikumisele avatuks, luues ruumides meeldiva sisekliima. Sobilik kasutamiseks ainult sisetingimustes ja kuivades ruumides. Looduslikke värvimuldasid kasutades on võimalik värvile anda rikkalikke toone.
Paigaldame ning müüme MEISTRI ja Maalermeistri kaseiinvärve --> meistri.ee/kaseiinvärvid

SAVIVÄRV
Savivärve on erinevates naturaalsetes toonides, mille põhitooni annab värvis kasutatav savi. Kuid samuti on võimalik savivärve toonida. Suurt mehaanilist koormust värv ei talu, sest selle pind on pooriderohke ja kare. Sobib kasutamiseks vaid kuivades ruumides. Savivärviga saab katta kõiki mineraalseid ja vett imavaid pindasid.
Paigaldame ning müüme MEISTRI ja Saviukumaja savivärve --> meistri.ee/savivärvid